o mnie

miniODzięki napotkanym na mej edukacyjnej drodze Mistrzom, a także udziałowi w wielu innowacyjnych przedsięwzięciach edukacyjnych, zostałam eduzmieniaczem.

Wszystko zaczęło się od projektów międzynarodowych, a szczególnie wymian młodzieży, dzięki którym do swojej pracy zaczęłam włączać aspekty międzykulturowe oraz metody edukacji nieformalnej oraz dramy.

Odkąd zostałam dyrektorem szkoły, zmieniam razem z innymi kulturę miejsca pracy, co oznacza (współ)tworzenie uczącej  się społeczności szkolnej, kreowanie przestrzeni do podejmowania inicjatyw i rozwijania kompetencji społecznych.

Nowe technologie – korzystam z nich  w swojej pracy dyrektora, nauczyciela, trenera i blogera, dzieląc się przy okazji swą wiedzą z innymi. Uważam, że mądrze wykorzystywane usprawniają proces edukacji i ułatwiają życie.

Moje mocne strony to kreatywność, odwaga, otwartość na zmiany i  pasja w działaniu.

Inspiracje czerpię z pracy z innymi, szczególnie podczas ciekawych projektów, warsztatów, konferencji i wizyt studyjnych. Nie zamykam się tylko na edukację, fascynuje mnie życie społeczno-ekonomiczne, idea smart city, a także zarządzanie i przywództwo.

Posiadam doświadczenie w koordynowaniu projektów europejskich, zarządzaniu zmianą, przywództwie, prowadzeniu szkoleń (trening kreatywności, myślenie projektowe, przywództwo).

Jako prelegentka dzielę się swoim doświadczeniem m.in.  w tematach nowych technologii, innowacji, zarządzania zmianą, doskonalenia kompetencji społecznych,  blogowania, edukacji na świecie (odwiedziłam szkoły w kilkunastu krajach Europy i Azji).

Sukcesy odniesione w życiu zawodowym wzmacniały wiarę w sens czasami niełatwych zmian i przedsięwzięć. W 2015 roku zdobyłam tytuł EDUinspiratora w ogólnopolskim konkursie zorganizowanym przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji. W 2016 roku szkoła, której przewodzę, zdobyła tytuł Szkoły z mocą zmieniania świata według Fundacji Ashoka, dzięki czemu znaleźliśmy się w gronie innowatorów z całego świata. Od  2016 jestem w  grupie Superbelfrzy RP. W 2017 roku zostałam przyjęta do Leadership Academy for Poland, dzięki czemu już jesienią zacznę rozwijać swe kompetencje przywódcze na zajęciach prowadzonych między innymi przez profesorów z Harvardu.

Marzę o tym, by idea szkół stawiających na rozwój kompetencji społecznych rozwijała się, oraz byśmy w szkole widzieli miejsce przygotowujące do życia. Chciałabym też ze swoimi szkoleniami wyjść poza sektor edukacji, dzieląc się swą wiedzą i doświadczeniem w tematach innowacji, kreatywności i przywództwa.

MIEE

Chcesz wiedzieć o mnie więcej, kliknij poniżej!

//www.thinglink.com/card/940636999801372673

 

kontakt@eduzmieniacz.com

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s