Czas wakacji – czas odpoczynku! Warto zwolnić, przełączyć się na bardziej leniwy tryb życia, by zadbać o swoje dobre samopoczucie. Tak naprawdę o swój błogostan należy dbać nie tylko wakacyjną porą, bo łatwo się wypalić. I piszę to ja, pracoholiczka, zafiksowana na punkcie rozwoju osobistego i  pracy. Takim ważnym momentem dla mnie było spotkanie  Barta Weetjensa (Ashoka Fellow), człowieka, który odniósł ogromny sukces w życiu zawodowym (kliknij – obejrzyj film), ucząc szczury wywąchiwać miny lądowe, a który dzisiaj działa na rzecz promocji „well-being” – kliknij.

I tym „Bartowym” hasłem, że „well-being inspires well-doing” dzielę się dzisiaj. Zapomnijmy na chwilę o szkoleniach i planowaniu nowego roku, a skupmy się na projekcie „mój odpoczynek” lub jak kto woli „moje wakacje”. A tym, którzy lubią podróżować, z pewnością przydadzą się apki, które zebrałam w swojej prezentacji. Nie jest ich zbyt wiele, ale rzecz w inpiracji do poszukiwań, a nie w ilości. 

 

KLIKNIJ – POZNAJ APKI 

 

Opublikował/a Oktawia Gorzeńska

Blogerka, podróżniczka, trenerka, aktywistka, dyrektorka Szkoły z mocą zmieniania świata, ekspertka innowacji w edukacji oraz transformacji

5 Comments

 1. Widzę, że nie tylko ja mam projekt „odpocząć” 😂 i robię to, lecz nawet parę dni bez .edu i laptopa to tortury 🤣

  Polubienie

  Odpowiedz

 2. Ja na razie jeszcze pracuję, choć w wakacyjnym, leniwym trybie. Za tydzień wyjeżdżam w głuszę bez laptopa, a że plany wypoczynkowe mam intensywne, na internet powinno zabraknąć czasu:) pozdrawiam serdecznie.

  Polubienie

  Odpowiedz

 3. Wchodzę na emaze, ale widzę tylko statyczną stronę. Żaden link z menu nie działa 😦 Prosiłbym o jakąś wskazówkę: rafalwojcik@pantikczer.pl. Ciekawy jestem, co jest w „miejskich apkach”

  Polubienie

  Odpowiedz

  1. Trzeba klikać na zdjęcia, one przekierowują do Google Play, gdzie można przeczytać więcej i pobrać aplikację.

   Polubione przez 1 osoba

   Odpowiedz

 4. Na Chromie „już” działa, na Lisie bez mian 🙂

  Polubione przez 1 osoba

  Odpowiedz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s