Gramy w zielone!

Wystarczy pomysł i jedna sprawna krawcowa, by ze starych, często poplamionych i wytartych spodni dżinsowych zrobić cuda: etui na komórkę, przybornik, rękawicę kucharską, atpaszkę dla psa, a nawet torbę. 

Tym razem na warsztaty organizowane w Klubie 07 przyszły same panie w różnym wieku. Mniej lub bardziej doświadczone krawcowe. Wystarczyła garść inspiracji pokazanych przez jedną z mam – panią Beatę i same zaczęłyśmy kreować nasze cuda. 

Dżins w roli głównej co prawda, ale nic by nie znaczył bez ciekawych dodatków: wstążek, ciekawych skrawków materiałów, czy guzików i metek. Dyskusje i wymiana pomysłów zaowocowały ciekawymi projektami.

A potem bardziej biegłe w szyciu panie, czyli głównie Beata i Dorota siadły przy maszynie i nasze pomysły zaczęły zyskiwać profesjonalny kształt. 

I tak dałyśmy drugie życie starym dżinsom:) Dzisiejsze przedmioty powstały na użytek własny. W planach kolejne warsztaty i aukcja naszych prac. 

View original post

Opublikował/a Oktawia Gorzeńska

Blogerka, podróżniczka, trenerka, aktywistka, dyrektorka Szkoły z mocą zmieniania świata, ekspertka innowacji w edukacji oraz transformacji

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s